Zaproszenie na spotkanie informacyjne Ostrów Wielkopolski 23/05/2018

Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Zaproszenie na spotkanie informacyjne Ostrów Wielkopolski 23/05/2018

Spotkanie informacyjne Ostrów Wielkopolski

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Pełnomocnik Rządu do spraw Małych i Średnich Przedsiębiorstw serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 23 maja 2018 roku w Hotelu Górecznik pod Ostrowem Wielkopolskim.
W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.
W spotkaniu udział weźmie Mariusz Haładyj, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, Andżelika Możdżanowska,  Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, Pełnomocnik Rządu ds. MŚP, Nina Dobrzyńska – Zastępca Prezesa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.
Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna, gdzie eksperci z Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, Krajowej Administracji Skarbowej, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Urzędu Zamówień Publicznych będą do Państwa dyspozycji.
Zarejestruj się już dziś!
Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie: www.prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl
Serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń
62 736 11 60
Zadzwoń
Scroll to Top