[Webinarium] 18.04.2023r. “Dolnośląskie inwestuje”

Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

[Webinarium] 18.04.2023r. “Dolnośląskie inwestuje”

Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza Państwa 18 kwietnia 2023r. o godzinie 12:00 na bezpłatne webinarium informacyjne “Dolnośląskie inwestuje”. Wydarzenie adresowane jest dla mikro, małych oraz średnich przedsiębiorstw działających na terenie województwa dolnośląskiego.

Cel spotkania:
Spotkanie on-line jest wydarzeniem, na które zapraszamy przedsiębiorstwa zainteresowane wsparciem finansowym w postaci niskooprocentowanej Pożyczki Rozwojowej z oprocentowaniem od 7,62%. Naszym celem będzie przedstawienie oferty oraz omówienie zagadnień związanych z udzieleniem pożyczki dla przedsiębiorstw z województwa dolnośląskiego

Dla kogo?
Dla przedsiębiorstw mikro, małych lub średnich, które posiadają siedzibę firmy lub dodatkowe miejsce prowadzenia działalności na terenie województwa dolnośląskiego.

Termin: 18.04.2023 godz: 12:00

Program:

  • Powitanie Uczestników przez Martę Kaźmierczak – Zastępcę Prezesa Zarządu
  • Prezentacja Instrumentu Finansowego Pożyczka Rozwojowa – Agnieszka Fusińska
  • Kto może skorzystać z prezentowanej pożyczki
  • Ogólne warunki ich udzielania
  • Cel finansowania
  • Rozliczenie pozyskanych środków
  • Pytania i odpowiedzi

Jak się zapisać?

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji clickmeeting. Link logujący na spotkanie zostanie Państwu przesłany  wcześniej lub w dzień spotkania. Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego.
Wystarczy przesłać informację o uczestnictwie na skrzynkę: szkolenia@ocwp.org.pl  
E-mailem otrzymają Państwo link aktywacyjny do platformy clicmeeting.

Liczymy na Państwa udział i zaangażowanie w to wydarzenie. Mamy nadzieje,  że przybliży  Państwu więcej informacji o korzyściach płynących z niskooprocentowanej pożyczeki i rozwieje wszelkie wątpliwości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w naszym webinarium!!

Zadzwoń
62 736 11 60
Zadzwoń
Scroll to Top