Przedsiębiorstwo skorzystaj – pożyczka JEREMIE2!

Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Przedsiębiorstwo skorzystaj – pożyczka JEREMIE2!


Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Przedsiębiorczości realizując programu JEREMIE2 w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programy Operacyjnego na lata 2014 – 2020, oferuje wielkopolskim przedsiębiorcom preferencyjne pożyczki.
JEREMIE2, to kontynuacja projektu w ramach wcześniejszej perspektywy finansowej 2007 – 2013, którą przedsiębiorcy mieli okazję poznać pod nazwą Inicjatywa JEREMIE. Dzięki tej Inicjatywie, tysiące wielkopolskich firm mogło zrealizować plany zakupu maszyn i urządzeń nowej generacji, unowocześnieniu pomieszczeń przeznaczonych do celów produkcyjnych czy też przeprowadzenie remontu tych pomieszczeń, co dało możliwość dynamicznego i prężnego rozwoju przedsiębiorstwa.
W ramach programu Jeremie2 Stowarzyszenie OCWP, zachęca przedsiębiorców do skorzystania ze zwrotnej pomocy finansowej, w postaci pożyczek, które oferowane są mikro, małym i średnim przedsiębiorstwom, w tym także przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność gospodarczą – start-up. Pożyczki od 5 000,00 zł – 500 000,00 zł, oprocentowane zaledwie od 0,5 % w skali roku, bez dodatkowych opłat i prowizji!
Pożyczka tego typu jest jedną z alternatyw dla sektora MŚP, które mają utrudniony dostęp do produktów oferowanych przez banki z powodu braku historii kredytowej czy krótkiego istnienia na rynku. JEREMIE2 to przede wszystkim urozmaicenie dostępnej oferty pożyczkowej/kredytowej na rynku dla przedsiębiorców.
W ramach pożyczek JEREMIE2 finansowane są przedsięwzięcia, realizowane na terenie województwa wielkopolskiego, mające na celu rozwój bądź wzmocnienie potencjału gospodarczego przedsiębiorstwa, zwiększenie jego aktywności inwestycyjnej, a co za tym idzie wzmocnienie pozycji i konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku.
Artykuł również dostępny również na portalu internetowym wlkp24.info http://wlkp24.info/przedsiebiorco-prowadzisz-dzialalnosc-gospodarcza-poszukujesz-srodkow-ktore-pomoga-w-jej-rozwoju-skorzystaj-ze-srodkow-unijnych-artykul-sponsorowany/

Zadzwoń
62 736 11 60
Zadzwoń
Scroll to Top