Łatwiejszy start z pożyczką JEREMIE2!

Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Łatwiejszy start z pożyczką JEREMIE2!

Salony optyczne cieszą się nieustającym wzrostem popularności. Oprawy okularowe, soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne, akcesoria optyczne a przede wszystkim możliwość zbadania wzroku (bez kolejek) – wszystko dostępne w jednym miejscu z profesjonalnym i fachowym doradztwem, to bez wątpienia podstawa jakiej oczekuje współczesny klient. Jednym z takich salonów jest Ostrowskie Centrum Optyczne znajdujące się w naszym mieście przy ul. Kolejowej 27a, do którego zaprasza Agnieszka Zdyb – Smolińska oraz Karolina Moch.

Od pewnego czasu można zauważyć wzrost zainteresowania salonami optycznymi. Czy można konkretnie określić grupę odbiorców?
Scharakteryzowanie grupy odbiorców jest trudne. Klientem naszego salonu jest naprawdę każdy, zarówno dzieci jak i osoby dorosłe. Wbrew pozorom nie są to tylko osoby, które już wcześniej nosiły okulary czy używały soczewek kontaktowych. Są to osoby potrzebujące badania wzroku, pomocy stylistycznej w doborze oprawek czy też okularów przeciwsłonecznych. Po za tym każdy powinna dbać o swój wzrok!
 
Co udało się Paniom zrobić dzięki otrzymanemu wsparciu w ramach pożyczki JEREMIE2?
Otrzymaną pożyczkę mogłyśmy przeznaczyć na zakup specjalistycznego sprzętu do badania wzroku oraz zakup opraw okularowych, co ułatwiło nam zdecydowanie start. Praktycznie o pożyczkę zaczęłyśmy się starać na samym początku naszej działalności. Bez wątpienia asortyment który udało nam się pozyskać ze środków trafił do naszych klientów, którzy swoją pozytywną opinią zwiększyli grono naszych odbiorców – podkreśla pani Agnieszka.
Środki otrzymane w ramach pożyczki JEREMIE2 widać cały czas, dzięki zakupionej aparaturze medycznej mamy możliwość ciągłego wykonywania badania wzroku, ale przede wszystkim gabinet optometryczny jest dobrze wyposażony – dodaje pani Karolina.
 
Skąd Panie dowiedziały się o pożyczce JEREMIE2? I jakie korzyści się za tym kryły dla przedsiębiorstwa?
– Szukałyśmy najkorzystniejszej możliwości, alternatywy do innych ofert. Tak natrafiłyśmy na ofertę Stowarzyszenia Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości. W porównaniu do pozostałych ofert, to ona okazała się najbardziej atrakcyjna.
Przede wszystkim niskie oprocentowanie, dogodny system spłaty pożyczki to jedne z wielu korzyści jakie niesie pożyczka JEREMIE2. Po za tym uważamy, że jest to bardzo dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy zaczynają swoją karierę zawodową.
 
Czy uzyskanie pożyczki JEREMIE2 było dla Pań bardzo skomplikowane?
– Przede wszystkim należało złożyć w komplecie dokumenty znajdujące się na stronie Stowarzyszenia OCWP, do tego odpowiednie zabezpieczenie. Po za tym nie było dodatkowych formalności. Pomocne okazało się zaangażowanie pracowników Funduszu Pożyczkowego. Określiłyśmy sobie jasno cel do którego dążyłyśmy.
 
Ostrowskie Centrum Optyczne
Kolejowa 27a
63 – 400 Ostrów Wielkopolski
www: https://optyk-ostrow.pl/
tel. 577-909-303
 
Jesteś zainteresowany pożyczką JEREMIE2? Zapraszamy do kontaktu!
Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości
Szkolna 24,
63 – 400 Ostrów Wielkopolski
Tel.: 62  736 11 60 (wew.25)
Tel. kom.: +48 720 864 443
www: https://s02.workmgmedia.pl/pozyczki-unijne/pozyczki-na-rozwoj/
Artykuł dostępny również na: http://wlkp24.info/latwiejszy-start-z-pozyczka-jeremie2-artykul-sponsorowany/
 

Zadzwoń
62 736 11 60
Zadzwoń
Scroll to Top