9 grudnia 2022r. Zaproszenie do udziału w bezpłatnym webinarium pn. “Rozwiń swój biznes!”.

Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

9 grudnia 2022r. Zaproszenie do udziału w bezpłatnym webinarium pn. “Rozwiń swój biznes!”.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Rozwiń swój biznes!”. W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele Stowarzyszenia Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości oraz Fundacji Rozwoju Gminy Zelów – instytucji udzielających wsparcia.

Spotkanie informacyjne skierowane jest do przedsiębiorców, przedstawicieli Podmiotów Ekonomii Społecznej oraz wszystkich zainteresowanych przedmiotową tematyką.

Webinarium odbędzie się 9 grudnia 2022 roku w godz. 11:00 – 12:20 (rekrutacja do 07.12.2022 r.).

W przypadku chęci wzięcia udziału w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego wraz z niniejszą informacją https://rpo.lodzkie.pl/szkolenia-pife/item/5781-webinarium-pn-rozwin-swoj-biznes pod przyciskiem „Weź udział”. Po dokonaniu rejestracji za pomocą formularza zgłoszeniowego zostanie wysłane potwierdzenie udziału w webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Zwracam się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o planowanym webinarium na Państwa stronie internetowej oraz rozpropagowanie tej informacji wszelkimi dostępnymi Państwu kanałami np. Facebook, newsletter. W załączeniu przesyłam plakat zapraszający do udziału w tym wydarzeniu oraz program spotkania.

Pobierz Plakat |Plakat

Pobierz Program |Program  

 

Zadzwoń
62 736 11 60
Zadzwoń
Scroll to Top