9.07.2024r. Webinarium „Fundusze Europejskie na wsparcie inwestycji przyjaznych środowisku – instrumenty zwrotne dla firm w Wielkopolsce”

ikona

9.07.2024r. Webinarium „Fundusze Europejskie na wsparcie inwestycji przyjaznych środowisku – instrumenty zwrotne dla firm w Wielkopolsce”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie zaprasza na bezpłatne webinarium, którego celem jest przedstawienie informacji o wsparciu na inwestycje ekologiczne przedsiębiorstw, prowadzące do zmniejszenia negatywnego oddziaływania na środowisko, w tym poprawy jakości powietrza, efektywności energetycznej, produkcji energii z OZE oraz zakupu niskoemisyjnych środków transportu na potrzeby prowadzonej działalności gospodarczej. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Webinarium odbędzie się we wtorek 9 lipca 2024 r. w godzinach od 11:00 do 12:00 na platformie ZOOM.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematem.

Zgłoszenia na webinarium przyjmowane są na adres e-mail pife.konin@arrkonin.org.pl lub telefonicznie pod numerem 63 240 85 35. Wszystkie osoby zarejestrowane otrzymają w odpowiedzi link do webinarium.

Prowadzący spotkanie:

  • specjalista ds. Funduszy Europejskich z Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Koninie
  • przedstawiciel/ka  Stowarzyszenia Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Organizator

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Koninie
ul. Zakładowa 4
tel. 63 240 85 35, 63 249 31 02
e-mail: pife.konin@arrkonin.org.pl

Załącznik

Program webinarium (519.5 KB)

Zadzwoń
62 736 11 60
Zadzwoń
Scroll to Top