Szanowni Klienci,

W związku z rozwijającą się sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju, Stowarzyszenie Ostrowskie Centrum Wspierania Przedsiębiorczości zostaje zamknięte do dnia 27.03.2020r.
Stowarzyszenie OCWP pracuje zdalnie.
Pracownicy będą dostępni do Państwa dyspozycji, pod następującymi numerami: Spis telefonów

Biuro Obsługi Klienta (BOK) : tel. 535 523 023
Izabela Wasiak:
izabela_wasiak@ocwp.org.pl

Sekretariat : tel. 790 405 115
Agnieszka Golembka
agnieszka_golembka@ocwp.org.pl

Fundusz Pożyczkowy Jeremie2: tel. 720 864 443
Agnieszka Fusińska
agnieszka_fusinska@ocwp.org.pl

Monika Karlińska
monika_karlinska@ocwp.org.pl

Ewelina Pawłowska
ewelina_pawlowska@ocwp.org.pl

Pożyczki na Start : tel. 720 864 440
Projekt ,, Moja firma z pożyczką”
Alicja Vogel
alicja_vogel@ocwp.org.pl

Biuro Usług Rozwojowych: tel. 577 100 223
Projekt ,,Subregion Kaliski Inwestuje w kadry’’
Monika Krakowska
monika_krakowska@ocwp.org.pl

Projekt ,,Kompetencje dla sektora finansowego”
Agnieszka Poprawa
agnieszka_poprawa@ocwp.org.pl

Projekt ,,EduAkcja w podregionie kaliskim”
Izabela Poprawa
izabela_poprawa@ocwp.org.pl

Biuro  Sieradz tel. 605 067 755
Katarzyna Osiewała
katarzyna_osiewała@ocwp.org.pl

Sławomira Baszczyńska
slawomira_baszczynska@ocwp.org.pl

Doradztwo Biznesowe HORYZONT tel. 733 002 552
Iwona Szymczak
biuro@doradztwohoryzont.pl